نشست خانه سلامت

نشست خانه مشارکت مردم با حضور نمایندگان تشکل های مردمی برگزار شد
مقابله با این ویروس منحوس و مهار این بیماری که خسارت‌های فراوانی به بار آورده در گرو همراهی مردم و رعایت صددرصدی نکات بهداشتی و ایمنی است.
به گزارش خبرگزاری برنا خراسان جنوبی،نشست خانه مشارکت استان با حضور نمایندگان خانه کارگر استان، مدیرعامل انجمن حامیان طبیعت شرق، روابط عمومی سازمان های مردم نهاد و مدیرعامل انجمن فصل جدید زندگی در محل سالن کنفرانس مرکز اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه برگزار شد.
سید مصطفی حسینی رئیس خانه مشارکت مردم در سلامت اظهار کرد:در هفته‌های اخیر شاهد هستیم که با کاهش رعایت نکات بهداشتی توسط مردم تلفات و مبتلایان کرونا رشد نگران کننده‌ای داشته است.
او با بیان اینکه هرگاه مردم در هر بحران به میدان آمدند مسائل برطرف شد، افزود: مقابله با این ویروس منحوس و مهار این بیماری که خسارت‌های فراوانی به بار آورده در گرو همراهی مردم و رعایت صددرصدی نکات بهداشتی و ایمنی است.
حسینی در ادامه با اشاره به اهمیت فعالیت خانه مشرکت مردم در سلامت بویژه در شرایط فعلی گفت: انتقال پیام سلامت به جامعه هدف، انتقال مطالبات مردم به مسئولان، توانمندسازی مردم در ارتقای سلامت خود و محیط پیرامون و مشارکت در اجرای پرو‌ژه‌های سلامت محور بین بخشی از جمله اهداف مهم تشکیل خانه مشارکت است که باید مورد توجه اعضاء باشد.