اولین دوره مسابقات تاکتیکی ورزشی عملیاتی در قاین

به گزارش خبرگزاری برنا خراسان جنوبی، رضا مهاجر دبیر سمن پیشگامان تندرستی و نشاط با اشاره به فرا رسیدن سالروز گرامیداشت هفته دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان اسلام در جبهه های حق علیه باطل اظهار داشت: به منظور پاسداشت خون شهدا و زنده نگه داشتن نام و خاطره جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع از میهن اسلامی برنامه های فرهنگی و ورزشی متناسب با این ایام برگزار شد.

مهاجر افزود: هفته دفاع مقدس یادآور تمام دلاورمردی‌ها و رشادت‌های عزیزان ما در عرصه جنگ و جهاد است که از خود به یادگار گذاشتند. اگر اکنون در آسایش و امنیت کامل به سر می‌بریم، این اتفاق را مرهون هشت سال دفاع مقدس هستیم.

دبیر سمن پیشگامان تندرستی و نشاط خاطرنشان کرد: به منظور ارج نهادن به خدمات عزیزان جهادگر در طول هشت سال دفاع مقدس، به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان برنامه‌ریزی ویژه‌ای انجام و دستورالعمل‌های لازم به نیرو‌ها ابلاغ می‌شود تا برنامه‌های متنوعی را در شهرستان برگزار کنیم.

رضا مهاجر بیان کرد:این مسابقه برای اولین بار باحضور ۸ تیم پنج نفره متشکل از جمعیت هلال احمر، آتش نشانی، گردان امام علی، کانون بسیج ورزشکاران، تیم شهید قاسمی اداره ورزش وجوانان، گردان امام حسین، سمن پیشگامان تندرستی ونشاط، تیم ذوالفقار سپاه پاسدارن برگزار شد و تیم‌ها در ۸ آیتم با هم به رقابت پرداختند.

متن کامل خبر در خبرگزاری برنا

دیدگاهتان را بنویسید